YHM Victra-12 Shotgun Suppressor Mount Assembly for Beretta Optima HP
4 in stock
SKU: CSSI|YEYHM1255A
Category:
Tags:
Brands:
Description
MADE IN U.S.A.
REMINGTON MOUNT ASSEMBLY
Length: 2.980"
Diameter: 1.20"
Material: 17-4 Stainless Steel
Finish: Melonite
Additional information
UPC
Manufacturer
Yankee Hill Machine
Manufacturer Part Number
YHM-1255A
Color
Black
Length
3.70"